0546 925 97 08
ozelhaci@gmail.com

Ankara Oto Kurtarma

Ankara Oto Çekici
Ankara Oto Kurtarıcı

Firmamız günün her saatinde oto çekici hizmeti vermektedir. Hizmet Bölgelerimiz; başta Ankara olmak üzere oto kurtarma ve çekici hizmeti vermekteyiz. Ankara'dan tüm Türkiye'ye oto kurtarma hizmetimiz bulunmaktadır. Hızlı bir hizmet için bizleri arayıp iletişime geçtikten sonra WhatsApp üzerinden konum göndermeniz yeterli olacaktır.

13250

Mutlu Müşteri

22639

Tamamlanan İş

30500

Kurtarılan Araç

40325

Teslim Edilen Araç

Hakkımızda

2015 yılından beri oto kurtarıcı, oto çekici ve yol yardım hizmetleri veren firmamız her geçen gün kendini geliştirerek ve büyüyerek müşterilerine güler yüzlü, hızlı ve sorunsuz hizmet vermektedir. Birinci öncelliğimiz daima güvenli taşıma hizmeti vermektedir. Bu kapsamda olay mahaline olabildiğince en hızlı sürede intikal ediyoruz. Ankara otoban dahil tüm ilçelere ortalama varış süremiz sadece 15 dakikadır.

Aracınızın bulunduğu yere intikal ettikten sonra aracınızı en güvenli şekilde çekici araçlarımıza yüklüyor ve istediğiniz yere ulaştırmanızı sağlıyoruz. Ek olarak anlaşmalı servislerimizden yararlanmak isterseniz aracınızın problemine göre sizleri yönlendirebiliyor ve bu konuda da yardımcı olabiliyoruz.

Aracınız ile yaşadığınız problemden kurtulmanız için gereken her türlü desteği sağlamaya çalışıyoruz.

Saygılarımızla..

HACI ÖZEL 2K OTO KURTARMA

Garantili Taşımacılık !
Aracınız Garantili Şekilde Taşınır
Uygun Fiyat Garantisi !
Aracınız Uygun Fiyatlarla Bulunduğu Yerden Alınıp İstediğiniz Bölgeye Bırakılır
7/24 Acil Yol Yardım !
Günün 24 Saati Bizlere Ulaşabilirsiniz